DOLAR: 3.51 TL
EURO: 3.92 TL

Tesettür Moda 2017

3 ay önce
439 kez görüntülendi

Tesettür Kıyafet Moda Bayan Giyim 2017 Sezon

Moda ile ilgili bir araştırma yapalım dedik ve sizler için aklınızda bir giyim tarzı canlanması açısından bir kaç resim topladık.

Sevgili lovibu takipçileri, bu yılın tesettür modası nelermiş kapalı hanımla için en uygun ve en şık gösterişli kıyaferler hangileri birlikde göz atalım.

Giyim tarzı, kişiden kişiye farklılık gösterir elbette herkesin ayrı bir rengi ayrı bir zevki ve tarzı vardır.

Asıl moda, çağa uymak değil senin hoşuna giden ve beğendiğindir.

Modaya uymak için, bu moda diye size yakışmayan dar ve sıkan elbiseler giyipde rahatınızı hiç bozmayın.

Size, ruhunuza hitap eden ve zevkinizi ve sizi yansıtan elbiseler tercih etmenizi öneriyoruz kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız o tür elbiselere yönelmenizi tavsiye ederiz.

Yeni sezonda neler var. Yeni Moda ve kapalı hanımlar için ip uçları. Akıllarada kalan Soru işaretlerine Cevaplar.

Yeni sezon bildiğiniz gibi yaz gelmek üzere biraz daha ince elbiseler tercih etmelisiniz.

Tercih ettiğiniz elbisenin kumaşına dikkat etmenizde fayda var. Çünki bazı kumaşlar okadar incelmiştirki içinizi göstermesi çok yüksektir. Karanlık kapalı yerde içinizi belli etmeyen kumaşlar gün ışında belli etme olasılığı bulunmaktadır. Bu yüzden ilk madde elbise ve kumaş seçimine çok dikkat etmelisiniz. Kumaş çok kalın olmamalı ve çok ince olmamalı kumaşı ışığa doğru tutunuz eğer ışın gözükmüyor ise ve çokda kalın değilse bu tür kumaşları tercih edebilirsiniz. Kapalı elbiseler yaz sezonun ince olmalıdır ama kumaş sizin içinizi kesinlikle göstermemelidir. Bunları dikkat ediniz. Renk uyumları önemli diyorsanız türban ve ayakkabı renginizi aynı alabilirsiniz veya bulüz ve ayakkab renginiz aynı etek ve başörtü renginiz aynı çantanız ayakkabınıza uyumlu olabilir. Bu sadece bir fikir bu tamamen sizin hayal gücünüzle mümkün olabilir. Moda Bayan giyim sezonları ve hergün çıkan binlerce farklı modeller elbette alışveriş yaparken bizi zor durumda bırakıyor ve kolay kolay beğenemiyoruz. bu yüzden aşağıdaki resimleri yayınlayıp aklınızda bir giyim tarzı oluşması konusunda sizlere fikir verebiliriz.

Resimlere Göz atınız.

tesettür bayan giyim moda 2017 tesettür bayan giyim moda 2017

 

Kapalı Tesettür 2017 Moda Sezon

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık