DOLAR: 3.51 TL
EURO: 3.92 TL

Reis Filmi 2017

3 ay önce
412 kez görüntülendi

Reis Filmi 2017

Recep Tayyip Erdoğan Reis Filmi 2017

Tanıtım ve Fragman izleyin

Adnan Menderes’in idam haberiyle başlayan bu film Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluk dönemi ve belediye başkanlığına uzanan bir hayat hikayesi konusunu ele alıyor.

Film Syn Erdoğan’ın gençliğini de ele alarak hayat hikayesi anlatmaktadır.
Yönetmenliğini, Hüdaverdi Yavuz’un üstlendiği yapımda Recep Tayyip Erdoğan’ı Reha Beyoğlu canlandırırken, eşi Emine Erdoğan’ı ise Özlem Balcı oynuyor. Filmin müzikleri Yücel Arzen’e ait. Yapımcılığı ise Kafkasör Film Akademisi , Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş.” üstleniyor.

Recep Tayyip Erdoğan’ın çocuklugundan başlayıp, bugüne kadar konu alan reis filmi mart ayı itibari ile vizyona girmiş bulunmaktadır.

Filmi sinemadan izleyebilirsiniz , emeğe saygı olarak sitemizde hiç bir şekilde korsan içerik bulunmaz ve emeğe sizde saygı gösterin ve filmi sinemadan izleyiniz.

Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’ın hayat hikayesini konu alan Reis 2017 filmi izlemenizi tavsiye ederiz.Recep Tayyip Erdoğan Reis Filmi 2017 çocuklugundan başlar film belediye başkanlık dönemini şiir okuduğu için hapise girdiği dönemi başbakanlık dönemi ve cumhurbaşkanlıgı dönemini konu alır.

Yaşadığı bütün olumsuzluklara rağmen, vatanı milleti için çalışan tek derdi vatan ve millet olan Recep Tayyip Erdoğan Reis Filmi ile çokda güzel anlatılmış bence Reis filmini iyi izleyin, Kulakdan dolma fikir ile ön yagılı olmayın.Ailenizin inandığı yanlış politikaları siz devam ettirmeyin. Akıl ve Mantık ile Araştırın Ülkeye en iyi hizmeti kim yapmış iyi araştırın bu bir parti davası değil . Bu bir Vatan millet davasıdır. Bu ülkeye en iyi Sahip Çıkan Bir Kişi var Oda Sayın Cumhurbaşkanımız RECEP TAYYİP ERDOĞAN’dır. Bu ülkede 2 kişiden 1 kişi Syn Cumhurbaşkanımıza Oy vermektedir. Şundan Kimsenin Şüphesi olmasın Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı evet şuan sende suriye gibiydin ırak gibiydin yemen libyadan farkın yoktu 15 Temmuz da darbe Gerçekleşseydi %50 Fetö’ye Baş Kaldıracaktı ve sonuç bizdede bir rejim askerleri birde Özgür Türkiye Askerleri Olurdu ve ülke Parçalanmıştı.. Duyarlı olalım Ülkemize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza Sahip Çıkalım…

 FRAGMAN

reis filmi

reis filmi 2017 
Reis 2017

Reis Filmi

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık