DOLAR: 3.51 TL
EURO: 3.92 TL

Kokulu Taş Yapımı Nasıl Yapılır

4 ay önce
648 kez görüntülendi

Kokulu Taş Yapımı Nasıl Yapılır

kokulu taş yapımı kokulu taş yapımı video tpz ve malzemeler

Süs eşyaları vosvos çiçek kalp ve benzeri süs eşyaları yapabilirsiniz arkadaşlar ve bu işi ticarete bile dökebilirsiniz bu tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir şey kokulu taş nasıl yapılır videomuzu izleyiniz ve işin mantığını kavradığınız zaman değişik kalıplarda istediğiniz tarz taşlar yapıp eşe dosta hediye edebilir veya bu işden paralar kazanabilir satabilirsiniz bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir hobi ve ek gelir sistemidir…

Bu tamamen sizin el becerinize kalmış bir sanattır istediğiniz bir kalıp ile istediğiniz bir ürünü boyalar ve renkler kullanarak bir çok şey üretebilirsiniz.

bu bir fotoğraf çerçevesi olabilir, çiçeklik olabilir , vazo olabilir , bir süs eşyası olabilir , sevgiliye hediye olabilir.

Annenler günü için Hediye olabilir. Babalar Günü Hediyesi olabilir. Bu tamamen sizin hayal gücünüz ile gerçekleşen ürünlerdir. Gerekli olan malzemeleri temin edin ve  işe koyulun.

Videomuzu izleyerek sizde bunu kesinlikle yapacaksınız. Bundan hiç şüphemiz yok Çünki siz hanımların el becerisine Güveniyoruz. Gerekli olan malzemeler,

kalıplarınız, Toz , boya , koku

Bunları temin ettikden sonra harikalar ortaya çıkarmaya hazır olun. Artık sizde bir sanatkarsınız. El becerinizi geliştirin. Bugüne kadar içinizde saklı kalan sanat ve hobi ruhunuzu dışarı çıkarın.Bu işi meslek edinebilirsiniz.

Hobi olarak bunu yapabilirsiniz. Can sıkıntısından Kurtulmak içinde Yapabilirsiniz. Kafanızı dağıtabilirsiniz. Yaparken eğlenebilirsiniz ve keyif alabilirsiniz. Günün stresinden sizi uzak tutar sizi uğraştırır ve kafanızı dağıtır.

Kendinizi bu tür aktivitelere yöneltin. Kim bilir belkide bir kaç tane ile başlayıp bu işin fabrikasını kurabilirsiniz.

Günümüzde bayanlar tarafından çok ilgi gören bu taşlar size ilham kaynağı olabilir. Maliyetinin ucuz olması sizi buna teşvik edebilir. Sevgili hanımlar sizinde evde canınız sıkılıyor ise ve kendinize bir uğraş arıyorsanız bu iş tamda istediğiniz gibi. ister bütcenize yan gelir olarak yapıp satın. ister kendi evinize süs eşyaları yapın . ister eşe dosta hediye edin. Lovibu olarak size kolay gelsin dileklerimizi iletiriz.

ÖRNEK VİDEO 

kokulu taş

Kokulu taş yapımı Nasıl Yapılır Toz Malzeme

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. selam dedi ki:

  aYYY ÇOOK GÜZELLER

 2. yasemin dedi ki:

  kokulu taşları çok severim ve yapmak da istiyordum sizin sayenizde öğrendim ve satmayada başladım çevreye Allah sizden razı olsun

  1. lovibu dedi ki:

   değerli görüşünüz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz


Yukarı Çık